piątek, 30 maja 2014

Dzień Dziecka na szkolnym pikniku

PIKNIK SZKOLNY


piknik szkolny


Zbliżający się Dzień Dziecka stał się dobrą okazją do zorganizowania szkolnego pikniku połączonego z otwarciem nowo wybudowanego parkingu. Na tę okazję zostali zaproszeni przedstawiciele władz miejskich, którzy złożyli dzieciom najlepsze życzenia i podarowali im różnokolorowe piłki.
W szkole na dzieci czekały najróżniejsze atrakcje. Najpierw oglądaliśmy pokazy w sali gimnastycznej. Podziwialiśmy dzieci i młodzież w pokazie tai chi. Następnie oklaskiwaliśmy występ grupy dziewcząt tańczących hip - hop. Wśród nich była nasza koleżanka Natalka Ciosek. Byliśmy dumni z Natalki - bardzo nam się podobał jej taniec.
Po pokazach tanecznych udaliśmy się na przygotowane wcześniej stoiska, gdzie można było pomalować sobie twarz, kupić książki na kiermaszu, wylosować prezent niespodziankę na loterii fantowej, skręcić pieska lub kotka z długiego balonika lub upleść  fantazyjne warkoczyki.  Na tych, którzy zgłodnieli czekały stoiska z goframi, naleśnikami, hot - dogami i pysznymi ciastami.


Wielką radość sprawiły dzieciom konkurencje sportowe na boisku szkolnym tj. rzuty woreczkiem do celu, slalom z małą piłeczką na łyżce oraz wyścigi w workach. Ci, którzy zaliczyli te trzy konkurencje otrzymali drobne nagrody.

2014-05-30To był bardzo wesoły dzień. Wszyscy byli zadowoleni, bo świetnie się bawili i każdy zabrał do domu drobne upominki.
Brak komentarzy: