czwartek, 25 czerwca 2015

Na pożegnanie
W ostatnim dniu nauki dzieci z naszej klasy napisały pożegnalny list.
W małych grupach pracowały nad swoim fragmentem, następnie złożyliśmy wszystkie części, a wyniki pracy zamieszczam poniżej:


  • Minęły trzy lata wspólnej nauki i zabawy. Jesteśmy smutni, ponieważ musimy pożegnać naszą ulubioną panią wychowawczynię. Na koniec roku nasza pani wręczy nam świadectwa oraz dyplomy z nagrodami za najlepszą pracę
Ola, Antek, Franek, Kuba Ch., Bartek, Janek

  • Drodzy Nauczyciele!
    Dziękujemy za trzy lata nauki, wspólnie spędzone chwile i dobre serca. Dziękujemy także za wyrozumiałość i cierpliwość oraz za uśmiech każdego dnia, nawet wtedy, gdy zachowywaliśmy się źle. Dziękujemy za przekazaną nam wiedzę i życzymy dalszych sukcesów w pracy.

Amelka, Oliwia, Gabrysia, Kuba Rz., Kuba S., Marysia

  • Z Polą i Oskarem było nam dobrze w szkole. Dużo się nauczyliśmy poprzez wspólną wędrówkę po podręczniku. Dzięki nim było nam łatwiej i milej. Szkoda, że trzeba się z nimi rozstać. :-(
Zuzia, Natalia, Piotrek, Kuba Sz., Maciek, Kacper M.

  • Życzymy wszystkim Koleżankom i Kolegom sukcesów nie tylko w szkole, ale i poza nią. Samych piątek i szóstek w czwartej klasie, a także dużo siły i wytrwałości oraz chęci do pracy. Poza tym życzymy też ciekawych lekcji, dobrych nauczycieli oraz interesujących wycieczek.
Powodzenia w czwartej klasie!

Basia, Martyna, Wiktoria, Dominik, Kacper T., Lonek

2 komentarze:

Anonimowy pisze...

Fajne zdjęcie!!! A te puchary to wycięte z brystolu czy prawdziwe??? Miłych wakacji.

Joanna Mańkowska pisze...

Puchary są z kartonu, ale rzeczywiście wyglądają jak żywe.
Pozdrawiam wakacyjnie:)