wtorek, 29 lipca 2014

Pozdrowienia z wakacji:)Wakacje zaczęły się niespełna dwa tygodnie temu, a pozdrowienia z wakacyjnych wojaży już nadchodzą.Wczoraj dotarła do mnie kartka z pozdrowieniami od Oliwii Tworkowskiej, która wypoczywa w Gdańsku. Pisze, że ma słoneczną pogodę, a plaża jest przepiękna. Oliwko, pozdrów od nas Neptuna. Mam nadzieję, że po niedzieli też będzie tak pięknie, bo ja wyjeżdżam już za dwa dni i mam ochotę na plażowanie.

Kuba Rzempołuch też spędzał wakacje nad morzem, przysłał wielką kartkę w rozmiarze XXL z pozdrowieniami z pięknej Jastarni. Na pewno miał piękną pogodę, bo w lipcu nad morzem było upalnie.

A dokąd wyjechała Natalka Ciosek? Kto zgadnie?
Jak to gdzie? Oczywiście, że nad morze. Przysłała pozdrowienia z Ostrowa, gdzie oczywiście pogoda była piękna i dlatego mogła kąpać się w morzu, dużo spacerować i odpoczywać.

Jasiek Demzała przysłał wakacyjne pozdrowienia z pięknych Mazur - krainy jezior. Mazury lubią tych, którzy z kolei lubią łowić ryby w jeziorach, spacerować po lasach, zbierać jagody i grzyby. Pogoda na pewno dopisała i Jasiek kąpał się w jeziorze i pływał kajakiem. We wrześniu nam o ty opowie.
Kuba Szymborski również odpoczywa nad morzem. Właśnie nadesłał pozdrowienia z greckiej wyspy Rodos. Tam naprawdę jest pięknie, a na żywo na pewno jeszcze piękniej. Zazdroszczę tych cudownych widoków. Po powrocie Kuba zapewne pokaże nam zdjęcia z tego wyjazdu. Już nie mogę się doczekać.


Wakacje już się kończą (niestety), a jeszcze nadchodzą od Was kartki.


Julia Szczepaniak nadesłała gorące pozdrowienia ze słonecznej Chorwacji. Ależ tam są piękne plaże. Podczas wyjazdu Julia spotkała starszą koleżankę z zaprzyjaźnionej z nami klasy Vc Julię Maszotę. Okazuje się, że świat wcale nie jest taki wielki, wszędzie można spotkać znajomych z Wołomina.


Antek Domitrz, podobnie jak w ubiegłym roku, odpoczywał na Mazurach. Przysłał pozdrowienia ze słonecznego Giżycka. Pisze, że jest tam wiele atrakcji, które nie pozwalają się nudzić. Antoś dużo jeździ na rowerze i kąpie się w jeziorze. Podczas zwiedzania Twierdzy Boyen spotkał naszego kolegę Lonka Karpińskiego. Pozdrawiamy chłopców serdecznie.


Lonek Karpiński też przysłał wakacyjne pozdrowienia z Giżycka. No tak, my już wiemy, gdzie spędzał wakacje, bo przecież spotkał się tam z Antkiem. Lonek na pewno zwiedzał miejsca związane z II wojną światową, bo wiemy że jest miłośnikiem tego tematu.


Basia Uszyńska, podobnie jak Julka, odpoczywała w Chorwacji. Przysłała wakacyjne pozdrowienia na pięknej kartce i napisała, że jest upalnie, więc nurkuje, zwiedza i zbiera kamyki. Na pewno po powrocie pokaże nam swoje wakacyjne skarby.

A na zakończenie mam wakacyjne pozdrowienia od Jasia Demzały z Krakowa. Jasiek na pewno odwiedził te najpiękniejsze miejsca naszej dawnej stolicy, o których mówiliśmy w klasie. Myślę, że po powrocie opowie nam o nich i pokaże zdjęcia. Może też spotkał tam któregoś z kolegów.


Już myślałam, że wszystkie kartki do nas dotarły, ale okazało się że to jeszcze nie koniec. Dzisiaj znalazłam w skrzynce kolejne kartki od Was. Jedną przysłała Julia Maślany z Londynu. Od razu można odgadnąć, gdzie Julka wyjeżdżała, bo tylko tam są takie czerwone budki telefoniczne, piętrowe autobusy i piękny Big Ben.


Druga kartka też musiała pokonać wiele kilometrów. Nadesłał ją Bartek Mikołajczyk z wyjątkowego miejsca - Gibraltaru. To właśnie tam Morze Śródziemne wpada do Oceanu Atlantyckiego. Charakterystycznym obiektem górującym nad terytorium jest Skała Gibraltarska. Jest to najgęściej zaludniony region świata. Ależ tam jest pięknie.Alicja Grzelak, podobnie jak wielu innych, odpoczywała w Chorwacji i właśnie stamtąd nadesłała gorące wakacyjne pozdrowienia. Co za piękne widoki:) Czekamy na ciekawe wspomnienia z tego uroczego zakątka.

Znad pięknego Bałtyku nadeszły słoneczne pozdrowienia od Franka Soboty, który wraz z bliskimi wypoczywał na Helu.Basia Uszyńska przysłała drugą widokówkę z Mazur - krainy pięknych jezior. Odpoczywała w miejscowości Warchały, spała pod namiotem i pisze, że jest super!


Bardzo dziękuję za wszystkie wakacyjne pozdrowienia, Wasze piękne kartki zamieniły się w pociąg powracający z wakacji.Brak komentarzy: